Põhjala Brewery un Thornbridge Brewery apmācības

2016. gada 09. un 10. novembrī notika 2 dienu personalizētas apmācības un degustācija pie vairākiem Servaali Latvia klientiem, lai iepazīstinātu ar Põhjala un Thornbridge Brewery craft alus piedāvājumu. Apmācības vadīja pieredzes bagāts un zinošs craft alus speciālists Pasi Lehtinen.

Põhjala Brewery

Dibināta 2011.gadā, pirmais alus (Imperial Baltic Porter) laists apgrozībā 06.02.2013.Saskaņā ar Nielsen 2015.g. datiem, Põhjala alus ir pārdotākais craft alus Igaunijā. Galvenais aldaris Chris Pilkington šajā darītavā ir kādreizējais, labi zināmās, Brewdog darītavas darbinieks. Põhjala produktu klāsts ir ļoti plašs un papildus pastāvīgajam Põhjala sortimentam, tiek brūvēts sezonas un īpašais alus.

Vairāk informācijas Servaali Latvia mājas lapā vai arī: http://pohjalabeer.com

Thornbridge Brewery

Pirmie Thornbridge ali tika brūvēti sākot ar 2005.gadu, kad tika uzbūvēta alus darītava. Sākotnēji tika gatavots alus, kur izmantoja tradicionālās receptes, pēc tam tika uzsāktas inovācijas, aizraušanās un zināšanas ar apiņiem, iesalu, alus brūvēšanu, lai izveidotu dažādas alus šķirnes un tagad Thornbridge ir ieguvis vairāk nekā 350 starptautiskas balvas.

Vairāk informācijas Servaali Latvia mājas lapā vai arī: http://www.thornbridgebrewery.com