MBG Nordic maina ditribūcijas partneri Baltijas valstīs un Somijā uz Servaali

MBG Nordic maina ditribūcijas partneri Baltijas valstīs un Somijā uz Servaali

No 1. janvāra 2017. gada MBG Nordic maina distribūcijas partneri Ziemeļvalstīs - Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Somijā uz Servaali International.

MBG Nordic paplašinājis Ziemeļvalstu tirgu iekļaujot arī Poliju, kur MBG Nordic jaunais partneris Unibev SP no 2016. gada 1. septembra sāka iepazīstināt patērētājus ar zīmoliem Salitos un Goldberg & Son. MBG Nordic patērētāju skaits tuvojas vairāk nekā 78 000 000.

Jau pirmajā sadarbības gadā MBG Nordic nodrošināja plašu produktu klāsta esamību Ziemeļvalstīs, Baltijas valstīs un Polijā, tirgus pozīcijas tika nostiprinātas on/off trade sektorā.

Mūsu kopējā nākotne balstās uz savstarpējo uzticēšanos ar vietējiem sadarbības partneriem, ar mērķi nodibināt ilgtermiņa attiecības un vēl lielāku zīmolu klāsta izplatīšanu visā reģionā.

"MBG ir nemainīgas ambīcijas un inovatīva alkoholisko/bezalkoholisko dzērienu kategoriju vadība, strādājot tuvāk ar klientiem nekā tradicionālajiem pakalpojumu sniedzējiem, attiecības tiek veidotas ar stāstu par produktu un zīmolu, izmantojot augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus."

"Ar izaicinājumu, tradicionālo alus kategorijā, Salitos zīmols uzsāka tirdzniecību Bodegas uz Dienvidamerikas krastos, tagad Salitos zīmols ir kļuvis par Premium alu, kuru bauda vairāk nekā 56 valstīs, kā arī Baltijas valstīs, Skandināvijā un Polijā.

Salitos sastāv no 4 aizraujošiem veidiem: Cerveza, Mojito, Ledus un slavenā Tekila. Salitos tiek klasiski raudzēts ar zemās fermentācijas metodi, radot Premium Lager alu, tas ir eleganti līdzsvarots, pievienots izsmalcināts Tequila de Jalisco un Dienvidamerikas laima augļainā garša.

Mēs apvienojam inovatīvu pieeju, aizraušanos un tirgus zināšanas ar kvalitatīviem produktiem, šajā gadījumā Salitos, tas sader kopā, ar mūsu jaunā distribūcijas partnera, Servaali stratēģiju nākotnei “. Tā paziņoja MBG Nordic rīkotājdirektors Jakob Vallentin.

"Ar jauno MBG Nordic sadarbību, Servaali International stiprinās savas tirgus pozīcijas alus kategorijā. Mēs esam patīkami satraukti par šo sadarbības uzsākšanu Ziemeļvalstīs. Baltijas, Somijas on/off trade tirgu iepazīstināsim ar jaunajiem produktiem.” sacīja Servaali Somija direktors Erkka Schönberg.

Par MBG Nordic:

MBG Nordic 2015. gadā uzsāka produktu attīstību caur vietējiem importētājiem, aptverot on/off trade tīklu. MBG Nordic uzsāka aktīvi strādāt arī Skandināvijā, Baltijas valstīs un Polijā.

MBG Nordic veic tirdzniecību visa pasaulē, vairāk nekā 58 valstīs, vairāk kā 250 darbinieki kopā rada 200 miljonu eiro gadā. Servaali International, Captol Invest Group uzņēmuma daļa, Servaali ir viens no vadošajiem alkoholisko dzērienu importētājiem. Servaali produktu portfelis ietver alkoholiskos dzērienus, un tas ir spēcīgs tirgus līderis viegliem alkoholiskajiem dzērieniem.

Produktu klāsts ietver augstas kvalitātes alu, sidru, vīnu, spēcīgos alkoholiskos produktus un bezalkoholiskos dzērienus. Uzņēmums nodarbina 50 pārdošanas un mārketinga speciālistus Somijā, Baltijas valstīs un Zviedrijā.www.servaali.lv