Servaali Latvia un Servaali Lietuva uzsāk sadarbību ar Põhjala alus darītavu.

Servaali un Igaunijas vadošā craft alus darītava Põhjala paplašina savu sadarbību. Sākot ar janvāri, Servaali pārstāv šo alus darītavu visos tirdzniecības kanālos gan Latvijā, gan Lietuvā, kas ir kā papildinājums jau esošajai veiksmīgajai sadarbībai ar Servaali Somijas tirgū.

Põhjala darītava tiek uzskatīta par pionieri Igaunijas strauji augošajai craft alus kultūrai, kas tika atstāta nebūtībā Padomju laikos. Tās aldaris Chris Pilkington iepriekš strādājis Brew Dog darītavā, kas ir viena no pasaules atpazīstamākamajām craft alus darītavām.

Põhjala ali ir plaši atzīti un zināmi tieši pateicoties to augstajai kvalitātei. Raksturīgākās īpašības Põhjala aliem ir dāsna apiņu deva, bet tai pat laikā laba sabalansētība. Alus darītava atrodas Tallinā un tās populārāko produktu vidū ir Kalifornijas stila kviešu alus, spēcīgs greipfrūtu IPA stila alus un modernas interpretācijas rudzu alus.

Būdama atšķirīga citu Igaunijas craft alus darītavu vidū, Põhjala jau ir izcīnījusi savu vietu alus bāru segmentā un tagad veic stingru soli eksporta uzsākšanā uz Eiropu un tālāk.

Põhjala ali turpmāk pasūtīšanai būs pieejami caur Servaali Latvia un Servaali Lietuva sākot ar 2016.gada februāri.


Plašākai informācijai:
Ieva Mazure, Servaali Latvia vadītāja
Epasts: ieva.mazure@servaali.com


Servaali ierindojas starp lielākajiem privātajiem un neatkarīgajiem importētājiem Somijas un Baltijas tirgos. Servaali produktu portfelis sastāv no starptautiskiem premium lager un nišas aliem, sidriem, vīniem, liķieriem, stiprajiem dzērieniem un bezalkoholiskajiem dzērieniem. Produktu klāsts ietver sevī pasaules mērogā labi atpazīstamus zīmolus, tāpat kā vietējā mērogā zināmus zīmolus no visas pasaules. Vairāk informācijas: www.servaali.ee ; www.servaali.lv  ; www.servaali.lt